..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia    

   Statystyki
 Kolejne wieści filmowe - 2007-05-19 00:06:37
W ostatnich dniach, w necie aż huczy od kolejnych informacji na temat filmów. Jeśli Wy też je kochacie, zajrzyjcie do rozszerzenia newsa. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Gerard Butler (Leonidas z "300", kto nie widział ten gapa ;) zagra główną rolę w thrillerze, pt. "Game". Film opowie historię gwiazdy gry, dzięki której można kontrolować innych ludzi. A ponieważ Butler będzie już tym zmęczony, zacznie walczyć z systemem.

Trzymajcie się mocno, bo fabuła tego filmu jest, hmm… bardzo oryginalna. Otóż powstanie remake horroru "It's Alive". Traktuje on o bardzo dziwnym noworodku, który zabija kolejnych lekarzy, po czym ucieka szybem wentylacyjnym. Prawda, że wspaniały pomysł na film?

Skoro już jesteśmy przy dreszczowcach, to Philippe Rouquier wyreżyseruje obraz "The Last Mile", który opowie o parze złodziei, którym w udanym skoku życia przeszkadza korek drogowy. Nie wiem co w tym strasznego, ale zobaczymy ;)

Lubicie klimaty Imperium Rzymskiego? Jeśli tak, to pewnie zainteresuje Was film "The Eagle of the Ninth", który opowie o pewnym legioniście i jego celtyckim niewolniku, którzy wspólnie wyruszają na poszukiwania zaginionego w Szkocji 9 legionu.

Znów coś dla wielbicieli horrorów (uwaga, kolejna wspaniała fabuła). Otóż powstanie film "Legion", który opowie historię grupki ludzi zamkniętej w stacji benzynowej, gdzieś na jakimś pustkowiu. Żeby było ciekawie, atakowani oni będą przez demony, chcące otworzyć bramę piekieł...

Teraz naprawdę ciekawa informacja. Robert De Niro i Al Pacino znów spotkają się na planie filmowym (mam nadzieję, że widzieliście "Ojca Chrzestnego" i "Gorączkę"). Tym razem zagrają policjantów ścigających seryjnego mordercę w filmie, pt. "Righteous Kill".

Powstanie także ekranizacja następnej książki Toma Clancy'ego. Tym razem będzie to "No Remorse" ("Bez Skrupułów"). Traktować będzie ona o początkach kariery agenta CIA Johna Kelly'ego, o pseudonimie Mr. Clark, którego mogliśmy zobaczyć już m.in. w "Stanie Zagrożenia" (zagrał go Willem Dafoe).

Czas na wieści o filmach wojennych. Na początek coś o I wojnie światowej - "Emden Men". Film opowie o grupie żołnierzy niemieckich, którzy po katastrofie swojej łodzi podwodnej, uzbrojeni wyłącznie w dwa karabiny ruszają w drogę powrotną z Chin, do Niemiec.

Skoro jest I wojna światowa, to nie mogło zabraknąć też II. Tym razem chodzi o film "Winter in Wartime". Będzie to film traktujący o małym chłopcu, opiekującym się rannym lotnikiem.

Na sam koniec zaś informacja o planach nakręcenia filmu o polskich partyzantach walczących z nazistami, w czasie II wojny światowej. W filmie tym, pt. "Defiance" jedną z głównych ról zagra Daniel Craig.
Boromir


komentarz[1] |
>RÓŻNE

Systemy RPG

Klanarchia  - Fantasy Horror RPG

Konwenty

Konkursy

Fallout


Konwenty
Nadchodzace
21-22.IV, Lublin
27.IV-30.IV, Kraków
7.VI-10.VI, Srebrna Góra
6-9.VII, Gdańsk
13-18.VII, Stargard
10-12.VIII, Racibórz
11-12.VIII , Kraków
30.VIII-2.IX, Warszawa

   ShoutBox
Bloguja Elcards Top 10
ZAŁÓŻ BLOGA
ZAGRAJ W ELCARDS
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

 
Strona wygenerowana w 0.020653 sek. pg: