..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia    

   Statystyki
 Elisium - Reaktywacja! - 2008-04-02 17:23:03
Wiosna obowiązuje nawet w Świecie Mroku. Dlatego na wiosnę dział tego systemu na Elixirze, czyli Elisium również przejawia symptomy (nie)życia. Więcej dowiesz się z pełnej wersji wiadomości.

Choć ta aktualizacja nie powala ilością, mamy nadzieję, że zadowoli Was jakościowo. Przed Wami trzy artykuły. Jedno świetne opowiadanie autorstwa Seliny, jedna postać Wilkołaka i kolejny rozdział tłumaczenia podręcznika do Nieśmiertelnego.

Zgadza się, nowa postać nie jest Wampirem, tylko Wilkołakiem. Jest to zapowiedź zmian jakie w przyszłości, miejmy nadzieję, przejdzie cały serwis. Mają one na celu uczynienie go wszechstronnym portalem o Świecie Mroku. Oznacza to rozbudowę w belkę Wilkołaków, Magów i... innych istot. Do tego niezbędna jest jednak Wasza pomoc. Dlatego zachęcamy Was wszystkich na raz i każdego z osobna do pisania i nadsyłania tekstów. Teraz przyjmujemy wszystkie powiązane ze Światem Mroku, nie tylko z Wampirem. Przy Waszej pomocy może to być ostatnia aktualizacja serwisu w tej formie...

Zachęcamy również do zabrania głosu w dyskusji poświęconej rozbudowie serwisu. To serwis tworzony dla Was, więc Wasze zdanie bardzo się liczy.

Korzystając z tej okazji chciałem gorąco podziękować Alaknarowi i Boromirowi, których pomoc przy korekcie i samej aktualizacji była niezbędna abyście mogli czytać ten tekst. Gorąco dziękuję.
Wierzbowski


komentarz[3] |
>RÓŻNE

Systemy RPG

Klanarchia  - Fantasy Horror RPG

Konwenty

Konkursy

Fallout


Konwenty
Nadchodzace
21-22.IV, Lublin
27.IV-30.IV, Kraków
7.VI-10.VI, Srebrna Góra
6-9.VII, Gdańsk
13-18.VII, Stargard
10-12.VIII, Racibórz
11-12.VIII , Kraków
30.VIII-2.IX, Warszawa

   ShoutBox
Bloguja Elcards Top 10
ZAŁÓŻ BLOGA
ZAGRAJ W ELCARDS
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

 
Strona wygenerowana w 0.017213 sek. pg: